Siz isteyin

Biz yapalım !

Hayallerinizi

Sınırlamayın

Size Özel Tasarımlar

SAKLIBAHÇE LTD.ŞTİ Kamelya Bank Pergola Ahşap Ürünler imalatı yapmaktadır. Firmamız Sivas OSB de yer almaktadır. İmalatlarımızı 1000 m2 kapalı, 500 m2 açık  fabrika alanında gerçekleştirmektedir. Kamelya, Basamak, Pergola, Bank, Masa Takımları, Çöp kovası, Bahçe Çitleri, Çocuk Oyun Parkı, Kulübe, Kümes, Ahşap Ev imalatı, yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda her mekana özel tasarımlar ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sivas Kamelya Bank Pergola Ahşap Ürünler

Orman ürünleri imalatı ve montajında  bilgi ve birikimlerimizi sizler için bir araya getirerek ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Siz değerli müşterilerimizin  günümüz koşullarına göre değişen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla mekanlarına değer ve farklılık katan güvenilir, kaliteli ve estetik ürünler tasarlayıp sunmaktır.

Güzel ülkemizde  ve yurt dışında yeni oluşmaya başlayan çevre bilincini geliştirmek, her zaman kaliteli ürün, hızlı servis ve destek sunmak. Kalite standartlarına uygun üretim yapmaktır.

Ahşap Kılavuzu

AHŞAP SALINCAK
AHŞAP JAPON KAMELYA
AHŞAP PERGOLE

Ahşap, canlı bir organizma olan ağaçtan elde edilen lifli, heterojen ve anizotrop bir dokuya sahip organik esaslı bir yapı gerecidir. Ahşap, en eski yapı materyallerinden birisidir. İnsanoğlu ahşabı eski çağlardan beri barınma ve korunma maksatlı olarak kullanmaktadır.

Günümüzde ormanların çeşitli nedenlerle azalması, konumuna yenisinin yetiştirilememesi yahut geç yetişmesi ahşabın kıymetini arttırmıştır. Ahşap; çatı elemanları, doğrama ve kaplama materyali, kalıp ve iskelelerde taşıyıcı ve dekoratif materyal olarak kullanılmaktadır. Başkaca bugün ahşabın atıkları olan yonga, talaş ve tozlarından da üretilen sunta, MDF, kontrplak üzere yapay yapı materyalleri vardır. Ahşabın kesilerek standart boyutlara getirilmiş haline ise kereste denir.

Hayatımızın önemli kısmının geçtiği evlerimizde ‘doğal yapı ürünlerinin’ kullanımı, aile ve birey sağlığı açısından özel bir öneme sahiptir. Bu nedenle kalkınmış toplumlarda ahşap pencere kullanımı, üretim teknolojisindeki büyük gelişmelerin desteğiyle % 50’nin üstünde oranlarla devam etmektedir. Teknolojinin yanısıra doğal hammadde ve yan malzemelerde de büyük gelişmeler olmuştur.

Çünkü ahşap sağlıklıdır

Ahşap toz çekmez, mekandaki rutubeti emip, salarak bir tür nem düzenleyici görevi görür.Ahşap ısının transferini engelleyen, havayla dolu hücreleri sayesinde alternatifi olan malzemelerden daha yüksek ısı yalıtımı sağlar.

Çünkü ahşap ekonomiktir

İnşaat malzemesi olarak ahşap ömrü 80 ila 100 yıl olarak öngörülmekle birlikte ortaçağdan kalan birçok ahşap bina bu sürelerin çok üzerine çıkılabildiğini göstermektedir.

Devamını Oku…

SAKLIBAHÇE LTD.ŞTİ Ahşap üzerine Ev Kamelya Bank Pergola ve Her Türlü Ahşap Ürünler imalatı yapmaktadır